Vinnitsa Data Platform User Group

Welcome to the Vinnitsa SQL Server User Group!

Next Meeting

Saturday,

March

19

Vinnitsa Data Platform User Group meeting #8

  • In-Person @ Vinnitsa, , Ukraine (map)
  • 11:30 - 14:30 (UTC+02:00) Helsinki, Kyiv, Riga, Sofia, Tallinn, Vilnius
  • Language: Russian

1. Карти, PostgreSQL і два пістолета. Генерація, індексація і вибірка гео даних для всього світу. Привідкриєм завісу мап сервісів: відображення карти, пошук адреси, геолокація, пошук маршруту.
Що буде:
- тюнінг PostgreSQL для кращої продуктивності
- потужне і всебічне використання PostGIS extension
- проблеми і рішення для генерації (доповнення) географічних даних
- як в кілька разів збільшити швидкість роботи: індексація і атомізація
- деякі особливості роботи NodeJS з PostgreSQL.

Доповідач: Іван Пирогівський
З 2011 року працює в компанії Tourstart ApS. Розпочинав як веб-розробник. Тепер працює над створенням навігаційних додатків та займає позицію тімл...іда. Почав використовувати PostgreSQL з 2013 року. Вражений надійністю і величезним вибором інструментів цієї бази даних.

2. "PostgreSQL and Big Data".
"На данном докладе мы бегло ознакомимся с Big Data и как PostgreSQL своими возможностями может помочь справится с такими данными (возможности индексов, расширений, патчей, прочее)"

Доповідач: Олексій Васильев
Ruby on Rails розробник та Linux адміністратор в компанії Railsware. Є автором таких продуктів как: PopCornUA, MongodbLogger, SmtRails, PIRO, Webp-ffi, Zopfli-ffi та багатьох інших.
Олексій - автор відкритого посібника по PostgreSQL на російській мові та по Chef на англійській мові. Активний доповідач на різних IT конференціях.

Featured Presentation:

Карти, PostgreSQL і два пістолета

Ivan Pirogovsky, Web developer, team lead Tourstart ApS

Генерація, індексація і вибірка гео даних для всього світу. Привідкриєм завісу мап сервісів: відображення карти, пошук адреси, геолокація, пошук маршруту. Що буде: - тюнінг PostgreSQL для кращої продуктивності - потужне і всебічне використання PostGIS extension - проблеми і рішення для генерації (доповнення) географічних даних - як в кілька разів збільшити швидкість роботи: індексація і атомізація - деякі особливості роботи NodeJS з PostgreSQL.

About Ivan:
З 2011 року працює в компанії Tourstart ApS. Розпочинав як веб-розробник. Тепер працює над створенням навігаційних додатків та займає позицію тімліда. Почав використовувати PostgreSQL з 2013 року. Вражений надійністю і величезним вибором інструментів цієї бази даних.

"PostgreSQL and Big Data"

Alexey Vasiliev, Full Stack Software Engineer Railsware

"На данном докладе мы бегло ознакомимся с Big Data и как PostgreSQL своими возможностями может помочь справится с такими данными (возможности индексов, расширений, патчей, прочее)"

About Alexey:
Ruby on Rails разработчик и Linux администратор в компании Railsware. Является автором таких продуктов как: PopCornUA, MongodbLogger, SmtRails, PIRO, Webp-ffi, Zopfli-ffi и многих других. Алексей является автором открытого учебного пособия по PostgreSQL на русском языке и по Chef на английском языке. Активный докладчик в различных IT конференциях.

PASSChapterLogo.jpg

sql_micro_sm.gif


Back to Top
cage-aids
cage-aids
cage-aids
cage-aids